Kā darbojas tālmācība?

Piedāvājam profesionāli izstrādātu, vienkārši lietojamu tālmācības kursu medniekiem un medību vadītājiem internetā, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Mednieku apmācību centru.

Mācību materiālus sagatavojis Ēriks Ozols, Latvijas Mednieku Savienības valdes loceklis.

Tālmācība medniekiem ir domāta tiem, kam nav iespējas apmeklēt mednieku kursus klātienē.

Tālmācība medniekiem ir ērta, jo nodrošina brīvu mācību grafiku Jums piemērotā laikā un vietā, pieejama Jūsu datorā vai telefonā jebkurā pasaules vietā ar stabilu internetu. Tajā pašā laikā tālmācība prasa zināmu pašdisciplīnu, lai iekļautos paredzētajā mācību periodā - 60 dienās no pieejas koda saņemšanas.

Kā darbojas tālmācība ?

 1. Piesakieties Jums vajadzīgajam kursam jaunajiem medniekiem vai medību vadītājiem.
 2. Uzreiz saņemsiet savā e-pastā rēķinu par apmācību kursa abonēšanu 60 dienām.
 3. Apmaksājiet rēķinu 7 dienu laikā. Ja rēķins nav apmaksāts šajā periodā, tas tiek anulēts un Jums jāpiesakās no jauna.
 4. Pēc rēķina apmaksas ienākšanas SIA “Tālmācība medniekiem” kontā 2 darbdienu laikā saņemsiet savā e-pastā pieejas kodu. Ja vajag ātrāk, lūdzu zvaniet!
 5. Ar savu e-pastu un piekļuves kodu pieslēdzieties tālmācības sistēmai.
 6. Mācību materiāls sadalīts nodaļās. Pēc katras nodaļas apguves ir tests par attiecīgo tēmu, lai varat pārliecināties par savām zināšanām.
 7. Papildus pieejama atsevišķa testa sadaļa ar jautājumiem, kuros jāatpazīst bildes, jo tās visbiežāk sagādā grūtības kursantiem.
 8. Apmācības kursa beigās 3x pēc kārtas nokārtojiet eksāmena testu, nepieļaujot vairāk par 3 kļūdām. Mēģinājumu skaits ir neierobežots.
 9. Tālmācības kursa apguve ir veiksmīgi pabeigta!  
 10. Savā e-pastā 2 darbdienu laikā saņemsiet izziņu par kursu beigšanu. Ja izziņa nepieciešama steidzami, kā arī, ja vēlieties to saņemt papīra formātā, lūdzu zvaniet!
 11. Izvēlieties sev ērtāko vietu un laiku no VMD piedāvātā eksāmenu grafika un piesakieties Valsts eksāmenam. (Meklēt sadaļā PAR EKSĀMENU)
 12. Neaizmirstiet apgūt šaušanu ar gludstobra ieroci Jums tuvākajā ŠAUTUVĒ !
 13. Ja neiekļāvāties mācību termiņā, aizpildiet vēlreiz pieteikuma anketu un saņemsiet kursa pagarinājumu vēl uz 60 dienām, apmaksājot saņemto rēķinu 30,-eur apmērā.

Tālmācības kursa saturs un apjoms atbilst Ministru kabineta noteiktajai kārtībai (MK noteikumi Nr.567). Pēc apmācības izsniedzam izziņu eksāmena kārtošanai Valsts meža dienestā.

Tiem, kas vēlas dzīvu komunikāciju, daudz plašāku medniekam un medību vadītājam reālajā dzīvē noderīgu informāciju, iespēju uzdot jautājumus un uzreiz saņemt atbildes, iesakām apmācību klātienes kursos Latvijas Mednieku apmācību centrā.

* Piedāvājam mednieku kursus ZOOM platformā - tiešsaistes mācības Jūsu mājās.